عکاسی خلاقانه از محصول با کمترین هزینه

بازاریابی به زبان آدمیزاد قسمت اول
خرداد ۲۰, ۱۳۹۷
بازاریابی به زبان آدمیزاد قسمت دوم
آذر ۲۸, ۱۳۹۷
نمایش همه

عکاسی خلاقانه از محصول با کمترین هزینه

مقدمه

هنگامی که صحبت از فروش و عرضه ی محصولات در سطح اینترنت به میان بیاید یک نکته ی مهم به نام عکاسی محصول اهمیت پیدا می کند. بدون شک شما هم در فروشگاه های اینترنتی برای خرید محصول مورد نیاز خود به جستجو پرداخته اید. تصاویر بی کیفیت و نامناسب در برخی از آنها به وفور قابل رؤیت است. اگر تصویر محصول شما جذاب نباشد و یا از کیفیت مناسبی برخوردار نباشد، مشتری شما رغبتی برای خرید از خود نشان نمیدهند. در صورتی که قصد دارید عکاسی محصول با کمترین هزینه ممکن و بیشترین کیفیت را داشته باشید ادامه ی این مطلب را در وبلاگ ماهان برند مطالعه نمایید.

عکاسی با نور طبیعی و یک دوربین موبایل

هزینه خرید یک سیستم نورپردازی به همراه یک دوربین حرفه‌ای بسیار بالاست و در توان همه افراد نیست. به علاوه تمرکز ماهان برند بر روی کسب و کارهای خانگی بوده و از این رو باید بتوان با حداقل امکانات تصاویری مناسب از محصول گرفت. در اینجا موارد زیر را به صورت کامل رعایت کنید:

سعی کنید با گوشی موبایلی که حداکثر کیفیت تصویر را دارد تصویر برداری کنید لنز دوربین خود را با یک دستمال نرم پاک کنید لرزش دست باعث افت کیفیت تصویر میشود بنابر این از یک نگهدارنده گوشی استفاده کنید و گوشی را جایی ثابت کنید کادربندی مناسب برای تصاویر بسیار مهم است خلاقیت در زاویه تصویر برداری را رعایت کنید در زمینه چیدمان محصول خود و پشت زمینه وسواس به خرج دهید جایی را برای تصویر برداری انتخاب کنید که نور طبیعی مناسب داشته باشد نور به گونه ای باشد که سایه محصول زیاد مشخص نباشد
رعایت تمام موارد ذکر شده بر اساس میزان وسواس شما در زمینه تصویر برداری باعث بالا رفتن جذابیت تصویر میگردد. شاید برخی صفحات اینستاگرام را دیده باشید اما مشاهده برخی از این تصاویر میتواند ایده های بسیار خوبی در اختیار شما قرار دهد.

ماهان برند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.