پرسش و پاسخ

پشتبانی

1ضمانت محصولات به چه صورت میباشد
تمامی محصولات دارای ضمانت ماهان برند بوده و میزان ضمانت، برای هر محصول مشخص گردیده است. در صورت بروز هر گونه مشکل و با توجه به سیاست های ماهان برند، جنس فروخته شده پس گرفته و تعویض شده و وجه آن طی 48 ساعت کاری به مشتری بازگردانده خواهد شد.
2تعویض کالایی که در انبار موجود نیست به چه صورت انجام میگیرد؟
بر اساس شرایط و موقعیت مواد اولیه تولید کالا، جنس مشابه به مشتری تحویل داده خواهد شد که این کار با هماهنگی با مشتری صورت میگیرد. در صورتی که مشتری نیاز به پس گرفتن محصول داشته باشد، وجه طی 48 ساعت به مشتری برگردانده خواهد شد.
3پشتیبانی محصولات به چه صورت انجام میگیرد؟
مشتریان میتوانند با شماره پشتیبانی در ج شده در بخش تماس با ما و یا با پر کردن فرم تماس با ما در ارتباط باشند.

خرید آنلاین

1برای خرید آنلاین به چه مواردی نیاز است؟
پس از انتخاب کالا و وارد کردن آدرس ارسال وارد درگاه زرین پال شده و هزینه را توسط کارت اعتباری پرداخت مینمایید. برای این منظور به یکی از کارتهای متصل به شبکه شتاب، رمز دوم نیازمند هستید. پس از ثبت درخواست کالا برای شما ارسال میگردد.
2هزینه ارسال کالا به چه صورت میباشد؟
هزینه ارسال کالا با توجه به مکان تحویل کالا متفاوت است این کار میتواند توسط پست پیشتاز و یا پیک انجام گیرد
3زمان ثبت سفارش و تحویل کالا به چه میزان میباشد؟
پس از پرداخت وجه سفارش حداکثر تا 72 ساعت و در شهر اصفهان تا 12 ساعت کاری به دست مشتری خواهد رسید.

استاندارد محصولات

1چگونه میتوان به کالاهای تولیدی اعتماد کرد؟
این کالاها همگی به صورت خانگی تولید میشوند. بدیهیست ماهان برند همواره بر استاندارد و کیفیت آنها نظارت داشته و در صورت بروز هر گونه نارضایتی موارد به صورت کامل پیگیری خواهد شد و در زمانی که مشتری از کالای مورد نظر ناراضی باشد کالا مرجوع و وجه به مشتری طی 48 ساعت کاری بازگردانده خواهد شد.
2کیفیت کالاهای تولیدی چگونه است؟
محصولات ما همواره ارزان ترین و با کیفیت ترین محصولات بوده و به دلیل اینکه صنایع دستی تولیدی به صورت دست ساز میباشد ممکن است دارای تفاوتهای ظاهری بسیار کمی باشند اما از نظر کیفت همواره برترین کیفیت را خواهد داشت.
3مواد غذایی و دارویی تولیدی به چه صورت تهیه میگردد؟
گیاهان دارویی تهیه شده از برترین تولیدات بدون واسطه بوده و تحت نظارت اساتید برتر استان اصفهان به دست مشتری خواهد رسید

چه افرادی می توانند در سایت “ماهان برند” ثبت نام کنند؟ افرادی که دارای مشاغل خانگی باشند از جمله صنایع دستی، بافت فرش و گلیم ،محصولات چرمی و….

چگونه در سایت “ماهان برند” ثبت نام کنیم؟ در قسمت نمایشگاه من وارد شوید و ثبت نام بفرمایید.

عکس محصول چگونه اخذ و در سایت قرار می گیرد؟ عکس محصول پس از ثبت نام از طریق شماره تماس ۰۹۱۹۷۲۴۶۰۹۳ و از طریق نرم افزارهای شبکه های اجتماعی اخذ می گردد